gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Матрац від пролежнів

( 0 Голосов )

 

матрац від пролежнівНавколо нас виникає багато загроз нашому здоров’ю. Одними з них є малорухомий спосіб життя та багатогодинне сидіння за комп’ютером. Та й взагалі, більшість роботи зараз полягає в сидінні у межах офісного приміщення. Це не найкращим чином впливає на наш хребет а також самопочуття в цілому. Внаслідок цього можуть виникати досить-такі неприємні болі в спині. Наступним етапом може стати поява пролежнів. Це неприємне явище яке позначає пошкодження м’яких тканин тіла внаслідок тривалого перебування в нерухомому положенні. Вихід є – матрац від пролежнів.
Насамперед, його корисно придбати для лежачих хворих, оскільки через відсутність повноцінного руху вони мають найбільший ризик зіштовхнутися з таким неприємним явищем. Матрас з проса у будь-якому випадку покращить їх стан, але краще все-ж таки не затягувати до появи ран, а починати профілактику на етапі простого почервоніння шкіри. Проблема лежачих хворих не лише в браку активності, але й в поганій провітрюваності ліжка. Більшість ковдр та інших постільних пристосувань не пропускають достатнього рівня кисню. І саме в цьому полягає відмінність нашого протипролежневого матрасу. Більшість конкурентів на ринку пропонують високоякісні проте повністю синтетичні матеріали. Наша концепція полягає в застосуванні винятково природних компонентів, оскільки це дозволить матеріалу пропускати достатню кількість повітря, щоб шкіра дихала. Одним з таких складників ми обрали просо, в натуральності походження котрого не виникає жодних сумнівів. Після тривалих досліджень нам вдалося повністю розкрити його цілющі властивості. Саме тому новий матрац протипролежневий на основі проса зможе захистити вас або ваших рідних від проблем зі здоров’ям. Його придбання не тільки захищатиму вас від можливого виникнення пролежнів, але й допоможе при болях у спині. На сьогоднішній день болі у спині є чи не найпоширенішою проблемою серед офісних працівників. Для боротьби з нею випускають багато різноманітних рішень, але чи готові ви витрачати свій час і гроші на них? Скажімо,  відвідування спортзалу є звичкою, безумовно, корисною. Проте на це часто-густо просто не залишається годин у добі. Одним із способів подолання цієї суперечності можна сміливо назвати так звані пасивні методи лікування та профілактики. Саме до них належить наш матрас. Його використання допомагатиме вам щодня, просто під час сну. Він нормалізує кровообіг, що саме по собі є надзвичайно корисним для організму. Окрім позбавлення від болю у спині, ви зможете забути ще про кілька проблем. Наприклад, цей матрац сприяє покращенню сну. Такий ефект досягається вдалий підбором натурального інгредієнту.
А як нам усім добре відомо, добра людина та, що міцно спить. Тож не відкладайте придбання мікромасажного матрацу надовго, оскільки він може назавжди змінити ваше життя у кращий бік. Бажаємо вам і вашим рідним гарного сну, здорової спини і нехай пролежні не турбують вас.
Придбай тут!