gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Матраси для дітей з натуральних складових

( 0 Голосов )

 

Людина з гарною поставою завжди викликає захоплення, привертає до себе небайдужі погляди оточуючих. Та щоб цього досягнути потрібно з малечку привчати дитину до правильного режиму праці та відпочинку. Якщо нехтувати цими правилами, рано чи пізно почнуться проблеми зі здоров’ям.
Така підступна хвороба, як сколіоз, розвивається поступово і на перших стадіях може бути непомітною, але потім можуть з’являтися сильні болі у спині і при несвоєчасному лікуванні може знадобитися хірургічне втручання. Певні ділянки хребта, які потребують корекції фіксуються за допомогою спеціальних штифтів з титану. Така операція доволі складна, а після неї хворий потребує довгої реабілітації.
матрас для дитячого ліжка

Тому дуже важливо не пропускати щорічні огляди у лікаря-ортопеда, щоб вчасно виявити захворювання хребта. А батьки, в свою чергу, повинні також цікавитися здоров’ям дитини та її самопочуттям. Майже у 80% школярів є захворювання спини з різними ступенями важкості. Багато факторів, які впливають на розвинення таких захворювань, це недостатнє фізичне навантаження, малорухомий спосіб життя, нетримання правильної постави за партою чи вдома, під час виконання домашніх завдань, та занадто важкі портфелі.
Як один із методів лікування може стати комплекс вправ з лікувальної фізкультури та масаж. Але лікувальний масаж задоволення не з дешевих, а лікувальний вплив має тривати як найдовше. Тоді гарним рішенням є придбання матрасу українського виробника з інноваційною технологією Natural organic торгової марки «ЕКО Маtеrа». Замовити та придбати екологічний матрас можна VSETKA.COM за доступною ціною. Тут є різноманітні розміри та можна вибрати гарний різнокольоровий, за вашим смаком, наматрасник.
Матрас «ЕКО Маtеrа» має ефект мікромасажу, тому використовується з лікувальною та профілактичною метою. Наповнювач матрасу - просо, яке є абсолютно натуральним органічним матеріалом, а поверхня матрасу виготовлена з бавовняної тканини, тому поява алергії виключена.
Мікромасажний матрас є багатофункціональним, його можна використовувати як матрас з масажним ефектом для всього тіла, а можна згорнути матрас як валик для масажу проблемних ділянок хребта, таких як шия або поперек.
В основі дії натурального матрасу «ЕКО Маtеrа» полягає акупресура або точковий масаж – це лікування та профілактика захворювань через дію на тіло людини. Завдяки масажу шкіри, покращується кровообіг та обмінні процеси, м’язи стають більш міцними, зміцнюється нервова система. Ваша дитина буде мати міцний імунітет та добре спати.
Догляд за натуральним матрасом простий. Потрібно його періодично провітрювати, чистити щіткою, а зберігати у сухому місці.
Не зволікайте та замовляйте в нашому магазині гарний натуральний просяний матрас з масажним ефектом для вашої дитини, аби хвороба не затьмарила радісних років дитинства.