gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Матрас «ЕКО Матера» при лікуванні ДЦП

( 0 Голосов )

 

З сусідкою Оленою бачимося рідко, хоча живемо у сусідніх будинках. Вона завжди заклопотана, поспішає, бо син хворий на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Тому і розмови, при зустрічах, у нас частіше про хворобу, лікування та оздоровлення.
Така проблема доволі розповсюджена по всьому світу. Розроблено багато способів допомоги та підтримки таких особливих діток та їх батьків. Поява у сім’ї дитини з особливими потребами - це довгий та тривалий шлях лікування та реабілітації.
Олена завжди шукає в інтернеті різні новинки для оздоровчих процедур, читає відгуки людей, що вже випробували їх на собі. Натрапила на інформацію про використання натурального матрасу випадково, бо не втрачає надії полегшити перебіг хвороби у дитини. Ось, нещодавно, я зустріла подругу, і вона поділилася новиною, що придбала протипролежневий просяний матрас ЕКО Матера з ефектом мікромасажу. Замовила матрас з просяним наповнювачем українського виробництва через інтернет магазин.
Дитина шкільного віку і навчається та проходить лікування в спеціалізованій школі-інтернат для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Протягом року дітям у цьому закладі надають необхідне лікування, за призначенням лікаря, а на період канікул діти знаходяться вдома. Мати працює, тому часу обмаль. Масаж, хоч і робить сама, але не так кваліфіковано та регулярно. Дитина за три літніх місяці, що вдома відпочиває, втрачає ефект від лікування протягом року. На це звертають увагу матері лікарі-інтернату, під час медичного огляду дитини після канікул.
Матрас, який придбала Олена, виготовлений з використанням бавовняної тканини та чистого органічного проса, яке забезпечує мікромасаж м’яких тканин, розслабляє м’язи спини, полегшує сон. Дитина капризна, з лабільною психікою, трохи знервована, вимагає уваги до себе і їй набридає лікуватися. Але матрас несхожий на щось «страшне» і «незвичне». Він м’який на дотик, різнокольоровий, на ньому приємно відпочивати. Емоційний стан дитини покращився. Матрас протипролежневий ЕКО Матера допомагає не втрачати здобутий позитивний ефект в лікуванні ДЦП, під час вимушеної перерви.
Оскільки багато часу хвора дитина проводить у сидячому положенні, то матрас з просяним наповнювачем можна використовувати як масажну накидку на крісло та застеляти у інвалідне крісло, під час прогулянки та перебування вдома. Мікромасажний матрас можна згортати валиком для масажу окремих ділянок хребта, таких як шия або поперек.
Хвороби дітей – це завжди важко, і для дітей і для рідних. Але ми можемо їм допомогти своїм теплом, турботою та увагою. Інтернет магазин віддає 10% прибутку від продажу виробів Еко Матера на благодійність, у тому числі дітям з особливими потребами, яки виховуються у спеціалізованих закладах.
Попіклуйтесь про здоров’я своїх близьких та рідних, купуйте для профілактики та оздоровлення матраси з натуральним органічним просяним наповнювачем від українського виробника.