gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Безсоння в минулому, якщо спати на органічному матрасі ЕКО Маtеrа

( 0 Голосов )

 

Народна мудрість говорить, що солодшим від меду і наймилішим може бути тільки сон. Сон це життєва необхідність кожної істоти. Третина свого життя людина спить. Уві сні тіло розслабляється, знімається втома, зменшуються емоціональна збудженість, зникає відчуття тривоги.
Першими проявами порушення сну є утруднення засинання, раннє та часте пробудження протягом ночі. В подальшому нічний сон може зникнути. Причиною безсоння може бути порушення стереотипу сну (робота в нічний час, пізні заняття), незвичне місце для сну, також перенесені хвилювання протягом останніх днів, стреси та хвороби.
Частіше безсоння зустрічається у людей похилого віку. Сон стає поверхневим коротким, що пов’язано з фізіологічними особливостями організму цього віку. Але останнім часом і молодь відчуває на собі прояви безсоння, це в першу чергу, через довгий час перебування за комп’ютером, перегляд телевізора до пізньої пори і відвідування нічних клубів.
Проблему безсоння треба вирішувати у комплексі дій, це і налагодження режиму сну та відпочинку, правильне облаштування місця для сну, а також правильний вибір подушки та матрасу.
Щоб попередити безсоння або поліпшите неякісний сон треба звернути увагу на якість вашого матрасу. Можна купити спеціальний ортопедичний матрас, який коштує недешево, але якщо зараз ви не можете дозволити собі таку річ, а лікування потрібно зараз? Гарною альтернативою може стати мікромассажний противпролежневий матрас української фірми «ЕКО Маtеrа», вироблений з органічних компонентів, таких як просо та бавовна. Виробник подбав про доступну ціну на виріб і високу якість та екологічну безпечність, яка підтверджена сертифікатом відповідності.
Особливістю цього матрасу є його унікальна запатентована технологія, за якою він виготовлений. Завдяки спеціальній будові матрас забезпечує мікромасаж шкіри, та в той же час дозволяє їй дихати.
безсонняПридбати натуральний матрас можна у нашому інтернет-магазині. Тут представлений широкий асортимент виробів з проса компанії «ЕКО Маtеrа».
Наповнювач матрасу - просо, що є екологічно безпечним та натуральним, а поверхня матрасу бавовняна. Сама природа створила ці матеріали, тому поява подразнень шкіри та алергія не можливі.
Після використання просяного матрасу, через деякий час Ви відчуєте, що сон став більш рівномірним та глибоким, ранкове пробудження без зусиль, самопочуття покращилося, відчуття втоми зникло.
Не чекайте поки безсоння переросте у хронічне захворювання. Купуйте зараз, не виходячи з дому, корисний натуральний матрас з просяним наповнювачем на нашому сайті. Достатньо тільки подзвонити за телефоном або замовити через сайт. Наші консультанти уважно вислухають та дадуть пораду і відповіді на питання, які Вас цікавлять. Доставка по місту Київ у день замовлення безкоштовна, а у інші регіони України - 30-40 грн. Новою поштою.
Не позбавляйте себе задоволення від відпочинку та повноцінного здорового сну. Якщо Ви втомилися «рахувати овечок» для кращого засинання, то купуйте натуральний матрас з мікромасажним ефектом. Повірте, це саме те, що Вам потрібно!