gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Протипролежневі натуральні матраси «ЕКО Матера»

( 0 Голосов )

 

Догляд за лежачою хворою людиною повинен бути комплексним і складатися з медикаментозного лікування, та з облаштування спального місця, яке теж впливає на швидше одужання.
Звичайний матрас для ліжка лежачому хворому не підійде, оскільки не враховує потреб тіла у правильному анатомічному положенні та циркулюванні крові по всьому організму.
Пролежні утворюються через недостатнє кровопостачання здавлених ділянок тіла власною вагою, яке супроводжується омертвінням м’яких тканин. Коли людина знаходиться у одному лежачому або сидячому положенні та не рухається більше ніж дві години, то усі виступаючи ділянки шкіри, підшкірної клітковини та м’язів перебувають під стисканням.пролежні
Здавлюються суди та нерви, кровообіг погіршується та розвивається ішемія тканин - недостатнє постачання кисню та поживних речовин з крові, потім наступає некроз (омертвіння) м’яких тканин. Найчастіше пролежні з’являються на стегнах, лопатках, ліктях, п’ятках, але це може бути будь-яка ділянка тіла, яка довготривалий час здавлюється.
Розрізняють пролежні 4 ступенів важкості. І - найлегша, виглядає як почервоніння ділянки шкіри, яке не проходить зі зникненням стискання. ІІ ступінь проявляється в ураженні шкіри і має вигляд виразок. При ІІІ та ІV ступенях виникає ураження не тільки верхніх тканин, але м’язів і кісток, підлягає хірургічному лікуванню.
Щоби уникнути появи пролежнів та погіршення стану існуючих, необхідно вибрати правильний протипролежневий матрас, такий як матрас «ЕКО Матера». Завдяки міромасажному ефекту, матрас рівномірно розподілить вагу усього тіла, а шкіра хворого матиме достатнє кровопостачання.
Асортимент медичних протипролежневих виробів різноманітний та більшість матрасів є іноземного виробництва і коштують дуже дорого. Матрац протипролежневий «ЕКО Матера» є українського виробництва. До переваги купівлі такого матрасу у інтернет-магазині можна віднести низьку ціну та інноваційний метод виробництва, який є унікальним на теренах нашої країни та закордону. Метод виробництва запатентований, а матраси пройшли клінічне випробування та дозволені для застосування у медичній практиці.
Наповнювачем матрасу є просо. Воно екологічно чисте та органічне, завдяки цьому здійснюється циркулювання повітря, а поверхня матрасу виготовлена з натуральної бавовни, що дозволяє матрасу «дихати». Протипролежневі матраси «ЕКО Матера» за міжнародними характеристиками відносяться до продукції 100% Natural organic.
Протипролежневий мікромасажний матрас є невибагливим у догляді. Його потрібно зберігати у сухому місці, періодично провітрювати, чистити руками зі щіткою, а потім просушити на відкритому повітрі. У разі, якщо при використанні можливе протікання рідини на матрас, то рекомендується накривати тонкою харчовою плівкою, а вже потім простирадлом. В такому випадку може заявитися підпрівання (як і на інших матрасах зі щільною тканиною), то простирадло частково знімає вологу, а ефект мікромасажу залишається.
Замовити та придбати протипролежневий матрас «ЕКО Матера».
 Відповідно до вашої проблеми можна вибрати необхідний розмір матрасу. Купити протипролежневий матрас та подбайте про здоров’я ваших рідних. Пам’ятайте, що краще попередити захворювання, ніж його лікувати.