gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Натуральні вироби ЕКО Матера - від природи з любов’ю

( 0 Голосов )

 

Зараз все більше виробників намагаються робити речі з натуральних складових. Починаючи з одягу та предметів побуту, і закінчуючи паливом для «залізних коней». І це правильно, бо людина невід’ємна частка природи, і потрібно не тільки дбати про навколишній світ, але й ефективно використовувати, те що дала природа. Науковий прогрес полягає не в тому, щоб використовувати тільки новітні синтетичні сполуки та технології, але і зберігати природні ресурсі.
протипролежневий матрас 

Український виробник "ЕКО Матера" дбає про наше здоров’я та про природу. Бо технологія виробництва продукції є абсолютно екологічно чистою та безвідходною. Інноваційний метод, який застосовується, запатентований, а продукція пройшла клінічні випробування та має сертифікати відповідності, що засвідчує їх безпечність та екологічність при використанні.
В основу дії виробів ЕКО Матера з чистого рослинного проса, закладений принцип акупресури (точкового масажу), що сприяє профілактиці та лікуванню захворювань через дію мікромасажу на тіло людини. Завдяки масажуванню шкіри покращується кровообіг, клітини організму насичуються киснем, покращуються процеси обміну, м’язова тканина зміцнюється та відновлюється, нервова система заспокоюється, сон стає глибоким та рівномірним, зміцнюється імунітет.
На сайті інтернет-магазину можна вибрати та купити те, що вам до вподоби. Це може бути матрас, розмірі якого можна вибрати, килимок для стоп, дитячі матраси, накидки на стільці, крісла або табурети.
Матраси представлені у таких виконаннях:
Стандарт (180х60см),
Оптімал (160х60см), 
Економ (90х60).
Можна замовити матрас за індивідуальним розміром. Матрас, завдяки натуральній тканині та органічному просу, має протипролежневий ефект, сприяє покращенню сну та профілактиці остеохондрозу, артриту та артрозу. Просяний матрас використовують також, як валик, підкладаючи під проблемні ділянки хребта.

Масажний килимок (40х40 см)
На підошві стопи людини знаходиться велика кількість рефлексогенних точок, стимулюючи ці точки масажем просяного зерна, можна позбутися багатьох проблем зі здоров’ям та уникнути появи нових захворювань. Масажний килимок з проса чудово знімає втому та набряки ніг, сприяє покращенню кровообігу, лікуванню та профілактиці плоскостопія, варикозного розширення вен.
Дитячі матраси у ліжечко (90х60см) або у коляску (80х35 см)
Вибір матрасу для дитини є дуже важливим кроком, тому що, від якості матрасу залежить правильний розвиток дитини. Він повинен бути тільки з натуральних компонентів, не викликати подразнень та алергії. Чудовим вибором є матрас з натуральної бавовняної тканини та наповнений екологічно чистим просом. Ваша дитина, завдяки масажному ефекту від матраса, отримає правильний розвиток опорно-рухового апарату та буде добре спати.
Накидки на крісла, стільці, табурети (45х45 см; 40х40 см)
Якщо вам доводиться часто сидіти за кермом автомобіля або ваш робочий час проходить за комп’ютером у сидячому положенні, вам не уникнути відкладення солей у ділянках поперека. Тому, з лікувальною та профілактичною метою, використовуйте накидку на стілець або автомобільне крісло. Накидка зніме втому у суглобах та м’язах, ви відчуєте розслаблення у всьому тілі.
Замовляйте продукцію ЕКО Матера за телефонами вказаними на сайті.
Протипролежневий матрас не тільки від пролежнів по доступній ціні!