gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Профілактика - це ваше здоров'я

( 1 Голос )

   Профілактика, чи говорять нам про неї?

профілактика пролежнів
   У мене є син і у нього почали рости постійні "жувальні" зуби. Ми були у різних лікарів поки не попали до Олени Валентинівни. Вона дуже сподобалася дитині, а звістно і мені. І від неї першої я почула про гермитизацію зубів дітям. Я чула про це але від знайомого лікаря іншоі спеціалізаціі. Він був на стажировці у Європі і саме там це є не від’ємною частиною догляду за дитячими зубами. Гермитизація зменшує вирогідність появи карієсу майже на 90 відсотків. А робиться раз на 2 роки. І це не є дорогою процедурою. Чому нам цього не кажуть, адже легше дитині піти і зробити безболісну процидуру а ніж лікувати і вбивати зуби, які потрібні ій на все життя.
   Профілактика це зелог нашого здоров’я, це дешевше і краще. І так не тільки з зубами, а й з вірусними захворюваннями і з побічними ефектами різних хвороб.
   Ми також працюємо над профілактикою, у сфері пролежнів. Уявіть, що легше, лікувати трофічні язви, чи зробити так щоб іх зовсім не було.
   Давайте ставати більш освідченними у темі свого здоровья та здоровья наших рідних. Ніхто не заслуговує на хворобу і кожен в змозі не лікуватись вже маючи проблему, а зробити так щоб іі не було. Так не від усього можна застерегти, але багато наслідків ми можемо уникнути.
   Не лінуйтеся ходити до лікарів коли ви здорові, це збереже вас та ваш гаманець. Ви вправі бути здоровими.
   Профілактика - це двигун здорового організму.
   Що стосуються профілактики пролежнів можете дзвонити чи писати на пошту, або скайп, я вам з радістю відповім. По профілактиці інших проблем не зволікайте і йдіть до профільних лікарів.
   Будьте здорові!
   Заходьте до каталогу та вибирайте екологічно-чистий потипролежневий матрас по всій Україні