gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Моделі протипролежневих матраців "ЕКО Матера"

( 3 Голосов )

    Чим відрізняються наші матраци «Стан+», «Стандарт», «Оптимал» і т.д., який саме обрати Вам и чи підійде він людині яка його потребує? Ці всі питання є важливі і Ви нам їх задаєте, тому ми Вам ретельно відповімо та придамо максимум зусиль для того щоб ваша покупка була правильною.

   Перше чим же відрізняються наші моделі матраців. Всі ці моделі зроблені за єдиною розробленою та протестованою схемою, яка надає саме ті функції що необхідно. Тому крім розміру вони нічим не відрізняються. Товщиною вони всі єдині а саме 1,5 см, а ось ширина та довжина коливаються, ширина від 60 см, довжина від 90 см.

   Як обрати потрібний вам матрац а саме розмір. Перше на що слід звернуті увагу це зріст людини і розуміти зони виникнення пролежнів. Найперші зони риску це тазобедрена частина, лопатки та п’ятки. Виходить що потрібно перекрити ці три зони. Матрац стелити можна від подушки але якщо людина погано рухає головою то перекрити ще й подушку, а бо на подушку стелити накидку розміром 40х40 см. Отже якщо зріст допустимо 160 см то при малорухливості досить матрацу «Оптимал» 160х60 см. Якщо людина більш рухлива і перекочується набік або її перекочують, то слід брати ширину матрацу 80 см, для того щоб людина на боку теж лежала на протипролежневому матраці.

   Також матраци можна комбінувати, наприклад «Економ» та «40х40». «Економ» перекриває тіло, а «40х40» підстилати під п’яти.

   Є ще таке поняття як «Сендвіч» - такий комплект використовують коли людина нерухома. На звичайний матрац стелиться протипролежнева система з компресором а вже на неї протипролежневий матрац з проса. Система з компресором рухає тіло, а матрац з проса робить мікромасаж, та не дає тілу підіпрівати. По практиці це найефективніший спосіб недопущення пролежнів в період лікування та реабілітації пацієнта. Якщо Ви купуєте матрац для здорового сну, то система з компресором не потрібна, на звичайний матрац чи диван стелите мікромасажний матрац з просом, покриваєте простирадлом і насолоджуєтесь міцним сном.

   Купити мікромасажний протипролежневий матрац з проса різних розмірів можна подзвонивши нам, або замовивши онлайн.

   Будьте здорові!!

еко матера пілкується