gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Обираємо протипролежневий матрац для дитини

( 1 Голос )

    Як правильно обрати протипролежневий матрац для дитини з самого маленького віку? Адже питання пролежнів дуже гостре та нажаль стосується не тільки людей похилого віку (як вважає більшість людей), а й дітей.

   Пролежні можуть виникнути починаючи з першої доби коли людина потрапила у нерухомий або майже нерухомий стан (травми кінцівок чи хребта, неврологічні захворювання, слабкість, паралізація і ін.). Вважається що рани на кожному покрові виникають після 14 діб, але з-за унікальності кожної людини проблеми можуть виникнути майже відразу а саме на протязі 24 годин. Тому необхідно передбачити появу ран, адже їх лікування довге та болісне.

   По яким критеріям слід обирати такий матрац:
1. Зручність для дитини;
2. Натуральні компоненти матрацу;
3. Достатній потік повітря між дитиною та ліжком;
4. Мікромасаж верхнього шару шкіри.

противопролежневый матрас для ребенка

   На виході всього вище перечисленого у вас має бути поверхня яка забезпечить максимальну розгрузку тіла по поверхні, повністю прибере такий фактор як підіпрівання та збереже шкіру в «живому» стані. Це все має нагадувати пісок на пляжі який повністю приймає форму вашого тіла при ляганні на ньому та при цьому благодійно впливати на тканини тіла.

   Такий матрац максимально забезпечить профілактику пролежнів. Але ви маєте знати, що один матрац не справиться з даним питанням. Тільки комплексний підхід може повністю запобігти появі різній прояві пролежнів. Тобто матрац від пролежнів є вашим помічником а не замінником.

   Протипролежневий матрац купити з проса можна замовивши по телефону чи залишивши онлайн заявку. Каталог матраців знаходиться за цім посиланням.