gototopgototop
lorem

Протипролежневі матраци


МИ ПРАЦЮЄМО

З 2010 РОКУ


Який матрац купити

( 1 Голос )

 

   Де б ви не перебували в лікарні чи в дома під час вибору та покупки протипролежневого матрацу – завжди стає питання а який саме купувати? Які переваги того чи іншого матрацу важливіші, на що звертати увагу, та як найефективніше допоїти хворій людині?

   На всі ці питання ми спробуємо вам відповісти кваліфіковано та простими словами, без незручних термінів, якими найчастіше говорять з нами лікарі.

   І так, все по черзі.
   Насамперед треба звернути увагу на зріст та масу людини, адже деякі матраци обмеженні в навантаженні на їх поверхню. Потім ураховуємо як рухається людина, активно, потроху чи зовсім нерухома (реанімація, повна паралізація) – матраци є статичні та динамічні. Температура в повітрі також має значення, тому що один матрац дихає інший ні.

   Розповісти хочемо саме за такий матрац від пролежнів який підходить всім (крім людей з повною нерухомістю) і не має обмежень по вазі та протипоказань. Протипролежневий матрац з просом є перевірений часом та великою кількістю користувачів. Його тестували в інституті який займається регенерацією та омолодженням, в лікарнях та профілакторіях.

    Це унікальна розробка українського винахідника по дуже старовинним записам наших козаків. Це матрац з проса з натуральним чохлом. Мікромасажний універсальний протипролежневий. Про нього можна говорити безкінечно, адже він є найкращим і має великий попит з 2010 року (рік виходу продукції на ринок).

   Повністю анти алергенний чим підходить навіть немовлятам. Робить розгрузку тіла по поверхні наче пісок на пляжі. Просо завдяки своїм властивостям дає шкірі мікромасаж чим змушує рухатись кров по мілкім капілярам – не виникає застою і відмирання тканин. Завдяки постійному перебуванні на ньому шкіра швидше регенерується, обмін речовин нормалізується, водовідділення також нормалізується.

   Купити протипролежневий матрац можна з гарною консультацією у наших менеджерів. Ми чекаємо ваших питань, телефонуйте, пишіть в любий час та день.